FinansMAX

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışmayana kredi kartı veren bankalar, işsizlere kredi kartı veren bankalar.Günümüzde ekonomik kriz nedeniyle birçok kişi işsiz ve işe girmekte zorlanmaktadır.Bu nedenle herhangi bir geliri mevcut olmayan kişiler acil ihtiyaç durumunda nakit temin edebilmek için bankalara başvurmaktadır. Kredi kartı da genellikle işsiz kişiler tarafından en sık başvuru alan kredili ürünlerden biridir.Limiti genellikle düşük olduğu için ve alışverişlerde büyük kolaylık sağladığı için kredi kartı hem borcu ödemede hemde avantajları ile banka müşterilerinin yoğun ilgi gösterdiği bir kredili üründür.

Her ne kadar günlük hayatta işimizi kolaylaştırsa da kredi kartı başvurularının büyük birçoğunluğu özellikle ekonomik krizin dünya genelinde başgösterdiği bu zamanda sıklıkla red almaktadır. Bu yüzden birçok banka müşterisi kredi kartına sahip olmayı çok istese de sonuç hüsran ile bitmektedir.Eğer gerekli şartlar sağlanır ise her müşteri dilediği limitte kredi kartına sahip olabilir.Ancak kara listede olanlar veya kredi kartı başvurusu yapabilmek için bankalar tarafından istenilen niteliklere sahip olmayan kişiler, işsizlere kredi kartı veren bankalar tarafından başvurularına olumsuz yanıt almaktadırlar.Bu makalemizde sizlere kredi kartı başvurularına olumlu yanıt almak için yapılması gerekenleri ve işsizlere yani çalışmayana kredi kartı veren bankalar listesini paylaşacağız.

Ön onaysız kredi kartı veren bankalar aracılığı ile yapacağınız kredi kartı başvuruları gelir belgesi göstermeksizin ön onaydan geçecek ve kısa sürede kredi kartı teslimatı için banka müşteri temsilcisi tarafından aranacaksınız.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Belirli şartları sağlayan herkese ön onaysız kredi kartı bankalar tarafından verilebilmektedir.Üstelik kefilsiz olarak yapabileceğiniz bu başvurularda hiçbir ön onay şartı aranmamaktadır ve bankalar tarafından direk onay alınmaktadır.İşsizler için hazırlanmış bu pakette çalışmayan herkese kredi kartı verilmektedir.

Kredi kartı alabilmek için şansınızı yükseltmek adına daha önce kara listeye girmemeniz olumlu yanıt verilmesinde faydalı olacaktır.Ayrıca üzerinize fatura olması ve bu faturaları düzenli ödüyor olmanız ve faturalı hat kullanıyor olmanız yüksek limitli kredi kartı almanıza yardımcı olacaktır. Çalışmayana kredi kartı veren bankalar tarafından size verilecek kredi kartının limiti bankanın size tanıyacağı imtiyaz doğrusunda farklılık gösterebilir.Çalışmayana kredi kartı veren bankalar aracılığı ile  başvuru yaparak kredi kartınızı alabilir ve müşteri temsilcisi ile görüşerek dilediğiniz limite yükseltilmesini sağlayabilirsiniz.

  • Akbank
  • Garanti
  • Enpara
  • Yapı Kredi
  • ING
  • Finansbank

Yukarıda ki bankalara yapacağınız kredi kartı başvuruları ilk kart başvurusu yapanlar içinde en uygun bankalardan biridir.Eğer gelir belgesiz iseniz ve çalışmıyor iseniz bu bankaların şubelerini ziyaret ederek sizin için en uygun kredi kartı öğrenebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.Ön onaysız olarak işleme alınacak başvurularınız kısa sürede size geri dönüş yapılmasını sağlayacaktır.

 

 

 

Etiketler: