FinansMAX

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç kapatma kredisi veren bankalar ile 2020 yılında kredi veya kredi kartlarına olan borçlarınızı veya düştüğünüz takipten kurtulmak için kullanacağınız kredilerdir.

Yüksek limitli borç temizleme kredisi sunan, uzun vadeli se sadece kredi kartı borçları ve daha fazlası için düşünülmüş kredilerdir.9 bankanın;kefilsiz,belgesiz,kolay ve şartsız verdiği kredilere ait faiz oranlarına aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

Finansbank Borç Kapatma Kredi SMS ile Anında Başvuru

 

QNB Finansbank borçlarını kapatmak isteyen esnaflara,memurlara ve özel sektör çalışanlarına borç transfer kredisi vermektedir. Bankalara olan borçlarınızı tek bir kredi altında toplamanız için 60 ay vade ile kredi alabilirsiniz. Bankaların faiz oranı %1,84’den başlamakta ve başvuru yapan vatandaşın kredi notuna göre belirlenmektedir.

*Sadece ihtiyaç kredisi,taşıt kredisi ve kredi kartları için taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

*Diğer bankalara olan bütün borçlarınızı transfer edebilirsiniz.

*Borç temizleme kredisi kullanan vatandaşların diğer bankalara yaptığı EFT’ler ücretsizdir.

*Kolay başvuru için TC kimlik numaranızı 5030’a gönderip SMS başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank Kefilsiz Borç Kapatma Kredisi 

Denizbank Kime Aittir?

Denizbank Kime Aittir?

Bankalara olan borçlarımı temizlemek istiyorum! O halde Denizbank borç temizleme kredi ile bütün borçlarınızı 60 ay vadeyle temizleme imkanı bulabilirsiniz.Emekli maaşınızı da bu bankaya taşıyarak çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

*60 ay vade imkanı

*Kefilsiz olarak

*Kişiye özel faiz oranları

*Krediye ait faiz oranı bütün vadelerde %1,39’dur.

Başvuru için gerekli belgeler;krediye ait başvuru formu,nufüs cüzdanı aslı ve fotokopisi,başvuru yapan kişiye ait resmi gelir belgesi son döneme ait bir fatura.Kredi vadesinine göre faiz oran değişikliği uygulanmaktadır.Bütün  vadeler için1,39 faiz uygulanmaktadır.Kredi başvurusu web sitesi üzerinden veya Denizbank şubelerinden yapılmaktadır.

Şekerbank Borç Transferi Kredileri ve Faiz Oranları

Şekerbank,borç kapatma kredisi veen bankalar arasında en yüksek limitli kredi veren bankadır.İhtiyaç kredisi,kredili mevduat hesabı veya kredi kartı borçlarınıza ait ödenmeyen borçlarınızı bu bankaya taşıyabilirsiniz.Krediyi en az 3 ay vade ile alabilirsiniz.En fazla 100.00 TL tutarında borç temizleme kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

*Borç transfer kredisine ait azami vade 60 ay ve faiz oranı %2,32’dir.

*Krediye başvuru talebi için Şekerbank şubesine gitmeniz gerekmekte.

*100.000 TL borç kapatma kredisi için 500 Tl tahsis ücreti ödenmektedir.

Vakıfbank Ertelemeli Borç Kapatma Kredisi Faizleri

Ertelemeli kredi olarak alabileceğiniz bu kredinin üst limiti 20.000 TL’dir Özellikle kredi kartı borçlarını temizlemek için verilmektedir.Kredinin vadesi 18 ay ile sınırlıdır.Kredi taksitlerinizi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.Kredi taksitlerinizi gelirinizin akışına göre belirleme imkanınız bulunuyor.Değişken taksitlerde veya anlık eşit ödemeli taksitlerle ödeyebilirsiniz.Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,79’dan başlamaktadır.

Burgan Bank Borç Kapatma Kredisi

Burgan bank üzerinden bütün bankalara ait borçlarınızı bir çatı altında toplayabilirsiniz.Konut,ihtiyaç,taşıt veya kredi kartı borçlarınızı bu banka çatısında toplamanız belirli şartlarla mümkündür.

Kredinin faiz oranları vadelere ve vatanaşın kredi siciline göre değişiklik gösterebilir.Burganbank borç kapatma kredisine ait faiz oranları %1,82’den başlamaktadır.

TEB Kredi Kartı İçin Borç Transfer Kredisi

Diğer bankalardan biraz farklı olara,bütün borçlarınızı TEB kredi kartınıza aktarabilirsiniz.Aktardığınız bütün borçları ücretsiz ve komisyonsuz olarak ödeme kolaylıklarından da yararlanabilirsiniz.

Bu vadelendirme ve taşıma işlemi için taksitlerinizi %2,25 faiz oranları ile ödersiniz.Bu faiz oranına masraflar dahil edilmemiştir.Kredi kartınıza tanımlanan limit mukabilinde en fazla 10.000TL’ye kadar borç taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Kredi kartınıza aktardığınız diğer borçlarınızı sadece 12 aya kadar yapılandırabilirsiniz.

Halkbank Borç Temizleme Kredisi Şartları ve Faiz Oranları

Halkbank borç transfer kredisi 2019 kampanyası ile başka bankalara olan,ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı taşıyabilirsiniz.Düşük faiz oranları ve esnek ödeme yolları ile bu krediyi almanız mümkündür.

Halkbank borç ve esnek ödeme yolları ile bu krediyi almanız mümkündür.Halkbank borç temizleme kredisi ile aylık ödeme tutarlarınızı bir hayli düşürebiliyorsunuz.Kredi faiz oranı bütün vadeler için %1,69’dur.Başvurular sadece şube üzerinden yapılmaktadır.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi ve Şartları

Cumhurbaşkanının Ziraat Bankası kredi kartı borç kapatma kampanyasını duyurmuştur.Bütün bankalara olan kredii kartı borçlarınızı 60 aya kadar vade ile yapılandırma yapabilirsinizi.

Verilen kredinin faiz oranı oldukça uygundur.Faiz oranları şu şekildedir.

*24 aya kadar olan vadeler için %1,10 faiz

*24 ay ile 60 ay arası vadeler için %1,20 faiz ile Ziraat borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

*Bu kampanya sadece kredi kartlarını kapsamaktadır.

Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisi

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Ziraat Bankası’da borç kapatma kredisi veren bankalar arasındadır.Lakin bu krediyi sadece diğer  bankalardan aldığınız taşıt kredileri için kullanabilirsiniz.Kredinin kullanımı için aracınızın 0 km  ye en fazla 5 yaşında olması gerekiyor.

Akbank Kredi Kartı Borcu Temizleme Kredisi

Sadece kredi kartı borçlarınız için kullanabileceğiniz düşük faizli kredilerdir.Axess kredi kartına taşıyacağınız bütün borçlarınızı 12 aya kadar vadelendirebilirsiniz.Kredi limiti 2 Bin Tl ile 20 bin TL arasındadır.

Alacağınız kredinin faiz oranı %2,25 ve bütün vadelerde sabittir.

Etiketler: