Bedava İnternet Paketleri

Bedava İnternet Paketleri – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri için anında hediye internet kazanabileceğin bedava internet kampanyaları burada.

Günümüzde operatörler tarafından kullanıcılarına özel sunulan bedava internet paketleri, birçok operatör kullanıcısı tarafından sıklıkla takip edilmektedir. Farklı kampanyalar, özel günler veya paketlere göre belirlenen bedava internet hakları, birçok farklı yöntemle uygulanabilmektedir.Faturalı ve faturasız müşteriler için özel olarak hazırlanan bu internet kampanyaları kullanıcıların internette bedava gezmesine imkan sağlıyor.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi ülkemizde yer alan birçok operatör devinin kullanıcılarına özel sunduğu farklı bedava internet kampanyaları bulunmaktadır.Bu kampanyaları sizler için araştırdık ve en hediye internet paketlerini tüm operatörler için sizler ile paylaşıyoruz.Güncel 2020 bedava internet paketleri kampanyalarının tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

Bedava İnternet Nedir?

Bedava internet operatörlerin kullanıcı deneyimini en üst safhaya çıkarmak için kullandıkları bir yöntem olan ve operatörler tarafından kullanıcılara verilen tamamen ücretsiz bir internet hakkıdır. Farklı kotalar ve hızlar ile birlikte sunulan bedava internet paketleri; zaman zaman 23 Nisan, 19 Mayıs, Yılbaşı gibi özel gün ve bayramlarda dağıtılırken, kimi durumlarda da yeni çıkan paketlere gösterilen ilginin daha büyük olması amacı ile bir takım bedava internet kampanyaları yapılmaktadır.

Bununla birlikte Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi ülkemizde milyonlarca abone sayısına sahip olan operatörler; yeni katılan kullanıcılarına özel de oldukça avantajlı bedava hediye internet paketlerini beraberinde sunabilmektedir. Bu gibi durumlarda birçok kullanıcı bu tür operatörleri tercih ederken, aynı zamanda özel günleri takip ederek ve operatör bildirimlerine izin vererek son çıkan güncel kampanyaları takip edebiliyor.

Aynı zamanda operatör şirketleri, operatörlerin sunduğu mobil cihaz uygulamalarına rağbet gösteren kullanıcılarına özel olarak da oldukça avantajlı bedava internet kampanyalarını beraberinde sunabilmektedir.Müzik, video, oyun veya hat işlem uygulamalarını indiren kullanıcılar, bu tür bedava internet kampanyalarından yararlanabilirken; aynı zamanda farklı türde ve boyutlarda yer alan internet kampanyalarına da erişim sağlayabiliyor.

Ülkemizde en çok kullanıcı ve abone sayısına sahip olduğu bilinen üç büyük operatör olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom; sık sık kullanıcılarını hedefleyen ve müşteri deneyimini arttıran birçok bedava internet kampanyasını sunabilmektedir.

Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Bedava internet kampanyalarından yararlanmak isteyen birçok operatör kullanıcısı, farklı internet paketlerini ve kampanyalarını sık sık araştırmaya başlamıştır. Sunulan operatör şirketi, kampanya içeriği ve süresi gibi birçok farklı etkene bağlı olan bedava internet paketleri bu etkenlere bağlı olarak farklı uygulama yöntemlerine sahiptir.bedava internet paketler

Bedava internet kampanyaları arasında en sık yapılan ve kullanıcılar tarafından talep gören internet paketlerinden biri ise, özel gün bedava internet kampanyalarıdır. Bu tür kampanyalar; bayram, milli gün, yılbaşı gibi farklı dönemlerde operatörler tarafından kullanıcılarına sunularak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Bu tür internet kampanyalarından yararlanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken tek işlem, operatör tarafından sunulan kampanya içeriğini doğru bir şekilde okuyarak bir iletişim mesaj koduna ulaşmak olacaktır. Birçok operatör; 5555, 2244, 8810 gibi birçok farklı mesaj kodunu operatör kullanıcıları ile paylaşarak, bu mesaj kodlarına istenilen SMS içeriğinin gönderilmesini talep etmektedir. Bu mesaj kodlarına gönderilen SMS içeriği, kullanıcıyı bedava internet kampanyasına dahil etmeye yaramaktadır.

Bu işlem sonucunda kolaylıkla katılabilen bedava internet paketlerinin, farklı versiyonları ve yöntemleri de bulunmaktadır. Özel gün internetleri dışında ülkemizde yine sıkça tercih edilen paketlerden biri ise, yeni katılım paketleridir. Özellikle Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi operatör şirketleri tarafından, bu operatör şirketlerine numarasını taşıyan, hat açtıran, üyelik sözleşmesi imzalayan kişiler; operatöre katılma hediyesi olarak farklı boyut ve hızlarda bedava internet kampanyalarından yararlanabilmektedir.

Bu kampanyalardan yararlanmak için en avantajlı bedava internet paketlerini inceleyebilir ve bu aşama sonucunda numaranızı taşımak veya yeni hat açtırmak istediğiniz operatör şirketinin seçimini gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak, bedava internet kampanyaları kategorisi içerisinde bir de uygulama bedava internet paketleri bulunmaktadır.

Bu paketler, operatör şirketleri tarafından geliştirilen müzik, dergi, video platformu gibi farklı uygulamaları kullanmaya yarayan ve operatörler tarafından bu uygulamaların kullanılmasını hedefleyen bedava internet hizmetleri bulunmaktadır. Oldukça avantajlı olan bu internet hizmetleri, bu uygulamalarda bedava internet sayesinde ücretsiz bir deneyimi kullanıcılara sunarken; birçok operatör bu tür bedava internet haklarının bu uygulamalar dışında kullanımına imkan vermemektedir.

Bedava İnternet Paketleri

Herhangi bir operatör kullanıcısı olan ve bedava internet haklarından yararlanmak isteyen kullanıcılar, son ve güncel internet paketlerini sık sık araştırarak öğrenmek istemektedir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek ve en avantajlı internet paketlerini keşfetmek için ilk yapılması gereken işlem, kendi operatörünüzün kullandığınız faturalı ve faturasız hatta sunduğu özel kampanyaları incelemek olacaktır.

Bu işlem için neredeyse tüm operatör şirketleri tarafından hat işlem mobil uygulamaları geliştirilerek kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bu uygulamalara kendi numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, hattınıza ve size özel olarak sunulan birçok avantajlı deneyim paketlerini inceleyebilirsiniz. Burada yer alan bedava internet hizmetleri, yalnızca size özel olarak sunulduğundan aynı operatör şirketini tercih eden diğer kullanıcılarda görünmeyebilir.

Bununla birlikte operatör şirketlerinin resmi web siteleri üzerinden son çıkan ve güncel internet kampanyalarına da göz atabilirsiniz. Bu alanlarda yer alan bedava internet paketleri, genellikle bir güne veya sürece özel olduğundan, bu alanı sıklıkla takip ettiğiniz takdirde süresi bitmeyen ve hala uygulanabilir olan onlarca farklı bedava internet paketini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda, operatör şirketleri sunduğu bedava internet paketlerinin büyük bir çoğunluğunu, daha önce belirlenmiş bir kullanıcı sayısı kadar sunmaktadır.

Örnek olarak geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir bedava internet paketi, yalnızca ilk 2000 kişiye sunulabilir olabileceğinden; bu ilk 2000 kişinin arasında olduğunuz takdirde operatörlerin sizlere sunduğu bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu nedenle operatör şirketlerinin resmi web sitelerini, mobil hat işlem uygulamalarını ve operatör tarafından gönderilen e-mail ve SMS gibi farklı iletişim organlarını sıklıkla takip ederek, size özel sunulan ve son çıkan en avantajlı internet paketlerine göz atabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

türkcell bedava internet

Ülkemizde en çok tercih edilen operatör şirketlerinden birisi olan Turkcell, aynı zamanda en çok bedava internet kampanyasını kullanıcısına sunan operatörler arasında da yer almaktadır. Bu özelliği nedeni ile her gün binlerce kişinin numarasını taşıdığı operatör, birbirinden farklı birçok Türkcell bedava internet paketi hizmeti ile kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Farklı meslek gruplarına, cinsiyete ve yaş aralığına göre birbirinden farklı birçok bedava internet paketi hizmetini sunan Turkcell, bu özelliği nedeni ile her gün binlerce kişinin arasına katıldığı bir operatör firması haline gelmeye devam etmektedir.

Turkcell Salla Kazan ve Bedava İnternet

Turkcell şirketinin kullanıcılarına sunduğu en büyük ve en popüler bedava internet imkanı ise ”Salla Kazan” isimli uygulama ile kullanıcılara dağıtılmaktadır. Salla Kazan uygulaması, her gün Turkcell mobil uygulamasına giriş yapan kullanıcılara bir sallama hakkı veren ve bu haklar sonucunda bedava internet, dakika, SMS hakkı, Fizy üyeliği gibi birçok ücretsiz hizmeti sunan bir uygulamadır.

Salla Kazan uygulamasını kullanabilmek için, Turkcell tarafından sunulan mobil uygulamaya giriş yaparak telefonunuzu sallamanız ve karşınıza çıkan ödülü beklemeniz gerekmektedir. Bu ödüller arasında oldukça yüksek boyutlarda ve hızlarda birbirinden farklı birçok bedava internet kampanyası sunulabilmektedir.

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet Paketi

Aynı zamanda Turkcell, son olarak Ramazan Bayramı’nda sunduğu Bedava Ramazan İnternet paketi ile gece 00:00-06:00 arasında harcanan tüm internet verilerini ücretsiz olarak kılmıştır. Zaman zaman bayram, milli gün gibi özel günler için bu tür kampanyaları aksatmayan operatör şirketi, aynı zamanda Dergilik uygulaması için de Türkcell bedava internet hizmeti sunmaktadır.

Birbirinden farklı yüzlerce derginin son ve güncel sayılarının yer aldığı Dergilik uygulaması, Turkcell tarafından kullanıcılara her ay verilen 1 GB bedava internet ile istenildiği zaman kullanılabilmektedir. Yerli ve yabancı olmak üzere farklı kategorilerde yüzlerce derginin yer aldığı uygulama, oldukça avantajlı bir kullanım imkanını kullanıcılarına sunuyor.

Turkcell Öğrenciler için Bedava İnternet Paketi

Bununla birlikte geçtiğimiz aylarda sunulan bir Turkcell hizmeti olan Öğrenci Paketi, pandemi salgını sırasında öğrencilerin evlerde kalarak sağlıklı bir yaşam sürmelerini hedeflemek adına Turkcell, bir ay içerisinde kullanılmak üzere boyutu 6 GB olan bedava internet paketini milyonlarca öğrenci operatör kullanıcısına bedava internet hizmeti adı altında sunmuştur.

Turkcell Ayın 10’u Kampanyası

Turkcell Genç faturalı abonesi olan Turkcelli kullanıcılara özel olarak sunulan Turkcell Ayın 10’u Kampanyası, her ayın 10’u ile birlikte ilk on gün içerisinde kullanılan toplam internet verisi boyutunun %50’si oranında telafi edilen ücretsiz internet kampanyası olarak bilinmektedir. Yeni ayın başlangıcı ve aynı ayın 10. günü arasında toplam harcadığınız internet boyutunun yarısı, ayın 10. günü ile birlikte tekrar hattınıza telafi edilerek %50 oranına bir internet kazancı sağlayabilirsiniz.

Örnek olarak ilk on gün içerisinde toplamda 10 GB gibi bir veri harcamasında bulunan kişiler, Turkcell Ayın Onu Kampanyası ile birlikte ayın onuncu gününde harcadığı internet boyutunun yarısı olan 5 GB interneti ücretsiz olarak geri kazanabilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

vodafone bedava internet

Dünyanın 26 farklı ülkesinde yer alan ve 2006 yılı itibari ile Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlayan Vodafone, sunduğu birçok imkanın yanı sıra bedava internet paketleri ile de birçok telefon hat kullanıcısını kendine çekmeyi başarmıştır. Global bir şirket olması nedeni ile birçok farklı mobil uygulamalarda ücretsiz internet hizmetini sağlayabilen Vodafone, aynı zamanda kullanıcılarına özel sunduğu birçok farklı bedava internet hizmeti ile adından sıkça söz ettiriyor.

Vodafone Fanta 1 GB Kampanyası

Vodafone bedava internet hizmetleri arasında en popüler olan Fanta 1 GB paketini milyonlarca kullanıcısına sunarak, birçok kişinin bedava internet kampanyasından yararlanmasını sağladı. Fanta ile ortaklaşa sunulan kampanya sırasında, Fanta içeceklerin kapak içlerinde yer alan kodu Vodafone mobil uygulamasına doğru bir şekilde giren kullanıcılar; Vodafone tarafından bir ay içerisinde kullanılabilecek 1 GB boyutunda ücretsiz hediye internet hizmetinden yararlanabiliyor.

Vodafone Red Ücretsiz Dev 20 GB

Bir diğer Vodafone bedava internet hizmeti olan Vodafone Red hizmeti ise, hali hazırda Vodafone operatörü kullanıcısı olan ve hattını Vodafone Red içerisinde yer alan herhangi bir pakete taşıyan kullanıcılar; Vodafone tarafından bu kişilere özel olarak verilen toplamda 20 GB boyutunda dev internet paketine sahip olabiliyor. Vodafone Red ve Vodafone Red Genç paketlerinde geçerli olan bu kampanya, birçok kişinin Vodafone operatör şirketini tercih etme sebepleri arasında yer alıyor.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Paketi

Operatör şirketinin en ses duyuran bedava internet kampanyalarından biri olan 4.5G bedava internet kampanyası ise, hattı ve cihazı 4.5G hızını destekleyen operatör kullanıcılarının bu hizmete geçmesi durumunda verilen aylık 10 GB internet hakkını kapsıyor. Oldukça avantajlı bir Vodafone bedava internet kampanyası olan 4.5G paketi, bir ay içerisinde dilediğinizce kullanabildiğiniz 10 GB internet hakkını kullanıcılarına vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başarıyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

türk telekom bedava internet

Sunduğu uygun fiyatlı hizmetler, ülke genelinde oldukça yüksek çekim oranı ve kampanyalar nedeni ile Türkiye’nin en sık tercih edilen operatör firmaları arasında yer alan Türk Telekom, diğer operatör şirketlerine ağ alt yapısı sağlayan şirket olarak da bilinmektedir. Kullanıcılarına özel olarak sunduğu birçok bedava internet paketi nedeni sayesinde milyonlarca abone sayısına sahip olan Türk Telekom, zaman zaman oldukça avantajlı ve kullanışlı Türk telekom bedava internet hizmetini sağlamaktadır.

Ramazan Bayramı, 1 Mayıs, 19 Mayıs, Yılbaşı, hafta sonu tarifeleri gibi özel günler içerisinde tüm Türk Telekom’lulara özel sunulan ücretsiz hizmetler arasında; birçok kişinin tercih ettiği ve oldukça popüler olan bedava internet paketleri bulunmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet

Türk Telekom’un abonelerine özel sunduğu ücretsiz hizmetler arasında yer alan ve milyonlarca kişi tarafından her hafta düzenli olarak uygulanan Sil Süpür uygulaması, uygulama içerisinden her hafta oldukça avantajlı birçok ücretsiz hizmetin kullanıcılara ulaştırılmasını sağlıyor. Sil Süpür uygulamasını telefonunuza indirerek, her hafta 1 kez doğan hakkınız ile kullanabileceğiniz hizmet; farklı boyutlarda bulunan internet paketlerini, her yöne ve hat içerisinde kullanabileceğiniz konuşma dakikalarını ve yüksek sayılarda SMS hizmetini tüm Türk Telekom kullanıcılarına vermektedir. Her hafta Perşembe günü sıfırlanan çark hakları, sabah 08:00 itibari ile yenilenerek kullanıcıların hizmetine tekrardan sunulmaktadır.

Türk Telekom Kadınlar için Sosyal Medya Kampanyası

Operatör kullanıcıları arasından kadın abonelere özel sunulan bir hizmet olan Sosyal Medya Paketi, Türk Telekom operatörünü tercih eden kadın kullanıcılara 1 GB Whatsapp, 1 GB Facebook veya Twitter olmak üzere toplamda 2 GB boyutunda Türk Telekom bedava internet paketi sunulmasını sağlıyor. Kadın olma koşulu dışında hiçbir kullanım şartının yer almadığı hizmet, Dünya Kadınlar Günü’nde hizmete girerek günümüzde hala kullanılabilmektedir.

Türk Telekom Mor Hediye ile Bedava İnternet Hizmeti

Türk Telekom tarafından tüm kullanıcılara sunulan oldukça avantajlı bedava internet paketi olan Mor Hediye, her ay düzenli olarak talep eden kişilere 1 GB bedava internet hizmetini sağlamaktadır. Hiçbir katılım şartı ve koşulu bulunmayan ücretsiz internet paketinden faydalanabilmek için, MOR HEDIYE yazarak 4545’e göndermeniz sonucunda 1 ay boyunca geçerli 1 GB boyutunda internet hakkı hattınıza tanımlanmaktadır.

Güncel Bedava İnternet Paketleri 2020

Milyonlarca abone sayısına sahip olarak birbirinden farklı en güncel ve avantajlı internet paketlerini sunan operatörler, bu kampanyalarını kullanıcılarına duyurabilmek adına birçok farklı yöntemi kullanmaktadır. Bu yöntemlerden ilki; Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin resmi internet web sitesi olmaktadır.

Bu web sitelerine ulaşarak kolaylıkla ulaşabileceğiniz en güncel internet paketleri arasından seçim yaparak, talep ettiğiniz ve tamamen ücretsiz olan internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Kadınlara, öğrencilere, özel günlere ve kampanyalara özel olarak sunulan bedava internet paketleri, her gün milyonlarca operatör abonesi tarafından uygulanarak hatlarına tanımlanmaktadır. Bu yazımızda sizlerle paylaştığımız operatörlere ait son çıkan ve güncel internet kampanyaları, tamamen ücretsiz olarak siz kullanıcılara sunulan ve hala kullanılabilir olan bedava internet paketleri olarak bilinmektedir.

Kullandığınız operatör şirketinin sunduğu herhangi bir bedava internet hizmetini seçerek bedava internet kullanımına başlayabileceğiniz gibi, yine operatörler tarafından sunulan ve uygulama içlerinde tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen yüzlerce farklı internet kampanyalarını inceleyerek sunulan imkanların keyfini çıkarabilirsiniz. Bedava internet hizmetleri ile birlikte aynı zamanda birçok farklı ücretsiz dakika, SMS ve uygulama kampanyalarından yararlanarak birçok farklı faydayı kullanıcılarına sağlayabilen hat operatörleri, kullanıcı sayısını arttırmak ve en kaliteli hizmet sunumunu sağlamak adına her gün birbirinden farklı birçok bedava hat hizmetlerini tüm kullanıcılarına sunmaya devam etmektedir.

Alpagu

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

11 Yorum

 1. Great post. I was checking continuously this blog and I’m impressed!
  Extremely helpful information specifically the last part 🙂
  I care for such info a lot. I was looking for this certain information for a very
  long time. Thank you and best of luck.

 2. I feel this is one of the most significant information for
  me. And i am glad reading your article. But wanna observation on some common things, The web site style is ideal, the articles is actually great : D.
  Just right process, cheers

 3. Your style is very unique in comparison to other folks I’ve read stuff
  from. I appreciate you for posting when you have the opportunity, Guess I’ll just bookmark this page.

 4. Generally I do not read article on blogs, but I would like to say that this write-up very pressured me to take a look at and do so!

  Your writing taste has been amazed me. Thanks, very great post.

 5. Thanks for ones marvelous posting! I actually enjoyed reading it, you could
  be a great author.I will be sure to bookmark our blo and may come backk frim noww on. I want to encourage that you
  continue your great posts, have a nice morning!

 6. You are so cool! I don’t suppose I’ve read something like that before.
  So good to discover someone with a few original thoughts on this subject matter.
  Seriously.. thank you for starting this up. This web site is one thing that’s needed on the web, someone with a little originality!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı