FinansMAX

Bedava İnternet Paketleri ( Tüm Operatörler )

Bedava internet, güncel bedava internet paketleri.Bu makalemizde sizlere tüm operatörlerin en yeni bedava internet paketlerini sunacağız.Hangi operatör firmasına bağlı olduğunuz farketmeksizin tüm gsm firmalarının bedava internet kampanyalarını bulabileceksiniz.

Daha fazla bedava internet paketleri için diğer makalelerimize gözatın. Yüzlerce aktif ve çalışan internet kampanyasını bulabilirsiniz.Bu makalemize yorum yaparak bize hangi tür etkinliklerden haberdar olmak istediğinizi iletebilirsiniz.Aşağıdaki kampanyalardan faydalanmadan önce lütfen operatör firmalarınızın aynı olduğunu teyit ediniz.Tüm bedava internet paketlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Türkcell Bedava İnternet Paketleri

Türkcell operatörlerinin yararlanabileceği aktif internet paketlerini bu alanda bulabilirsiniz.Tüm paketler tek tek kontrol edilmiş ve Ekim 2020 itibariyle çalışan bedava internet kampanyalarıdır.Eğer paketlerde herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen türkcell müşteri hizmetleri ile görüşünüz.

Türkcell hediye havuzunda aktif tüm türkcell bedava internet kampanyalarını bulabilirsiniz.Bu alan tamamen türkcell müşterilerine özel olarak hazırlanmış ve resmi duyurulmuş internet paketlerinden oluşmaktadır.

Türkcell Dergilik Bedava İnternet Paketleri

Eğer türkcell abonesi iseniz 1GB internet kazandınız bile. Hemen Türkcell dergilik uygulamasını indirip telefonunuza yükleyin.Giriş yaptıktan sonra istenen bilgileri doldurun ve hediyenizi kapın.Türkcell dergilik uygulaması size 1GB bedava internet vereceltir.

Kazandığınız bu interneti 24 saat içerisinde kullanmanız gerekmektedir.Türkcell dergilik bedava internet kampanyası 31 ocak tarihine kadar geçerli olup daha sonra kapatılacaktır.Kullanılmayan internet paketleri diğer günlere aktarılmaz.

Türkcell Tanışma Hediyesi 1GB Bedava İnternet

Türkcell’e yeni taşındıysanız 1gb hediye internet kazandınız demektir.14 Ekim ile 14 kasım arasında kullanabileceğiniz bu hakkınızı dilediğiniz zaman aktifleştirebilirsiniz. Unutmayın ki bu pakedi 24 saat içinde kullanmanız gerekmektedir.Dilerseniz siz kullanmayın sevdiğiniz bir türkcell arkadaşınıza da yollayabilirsiniz.1GB interneti kullanmak istemiyorsanız istediğiniz bir türkcell numarasına bedava internet hediye edebilirsiniz.

Vodofone Bedava İnternet Paketleri


Vodofone müşterilerinin kullanabileceği hediye internet kampanyalarını aşağıda görebilirsiniz.Bu internet paketleri ekim 2019 itibari ile test edilmiş ve aktif kampanyalardır.Çalışmayan bedava internet paketlerini bize yorum alanından iletiniz lütfen.En kısa zamanda güncel kampanyalar ile değiştireceğiz.

Vodofone Seviyorum İnterneti Bedava 3GB İnternet

Yeni duyurulan bu kampanyada vodofone müşterileri ufak bir test doldurarak bedava 3gb internet kazanabilir. Vodofone bonkörlüğünü bu alanda da göstermiş ve en cömert kampanyalarından birini yapmıştır.

Hemen vodofone seviyorum interneti sayfasına giderek testi doldurun ve bedava internet paketi hakkınızı kazanın.Nasıl yapacağınızı ve tüm detayları buradan öğrenebilirsiniz.Bu kampanya ile merak ettiklerinizi ve deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Vodofone Yanımda 5GB Hoşgeldin Hediyesi

Vodofone abonesi iseniz ve daha önce vodofone yanımda uygulamasını kullanmadıysanız size müjdemiz var.Hemen uygulama mağazasından vodofone yanımda uygulamasını indirin ve giriş yapın. Anında aktifleşen 1 hafta geçerli 5GB internet kazanın.

Vodofone yanımda uygulamasından kazanacağınzı 5gb bedava internet sadece 1 hafta geçerlidir.Kullanmadığınız gbler diğer güne devredilmeyecektir.Daha fazla vodofone bedava internet kampanyalarını bedava internet kategorimizden öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri


Faturasız ve faturalı müşterilerin yararlanabileceği türk telekom hediye internet kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz.Yeni kampanyalar eklendikçe bu alanda güncelliyor olacağız.Avea bedava internet paketleri yazarak arama motorlarından bu sayfaya ulaşabilirsiniz.

Sil Süpür Bedava İnternet Kazanma

En çok hediye dağıtan uygulamalardan biri olan sil süpür türk telekom müşterilerine hediye internet dağıtmaya devam ediyor.Hemen uygulamaya giriş yaparak silip süpürmeye başlayabilirsin.Sil süpür ile 1 hafta geçerli 10 GB internet kazanabilirsin.

Kazanacağın bedava internet kotası şansa bağlı değişiklilik gösterebilmektedir.Maksimum 10gb bedava internet kazanabilirsin.Kullanmadığın internet paketleri maalesef diğer günlere aktarılmaz.

Bu makalemizde sizlere 17 Ekim 2019 tarihi itibari ile anlık güncel bedava internet paketlerini ve kampanyalarını paylaştık.Bu kampanyalar bugün itibari ile çalışan kampanyalardır.Bu kampanyalar dışında yeni bedava internet kampanyaları öğrenirseniz lütfen bizimle paylaşın 🙂

Etiketler: