İş Fikirleri

Baydöner Bayilik Şartları

Baydöner Bayilik Şartları Okumadan Geçme !!!

Anadolu mutfağının coğrafya ve yöre olarak farklı yapısı sayesinde birbirinden farklı birçok tat oluşmuştur. Yurt içinde ve yurtdışında en çok bilinen ve yaygın olarak üretilen Anadolu mutfağı tatlarından birisi ise dönerdir. 150 yıllık tarihi olan döner Türkiye’ye mal olmuş bir lezzettir. BayDöner Türk mutfağının bu ünlü tadını zincir restoranlar ile tüm Türkiye ve yurtdışına sunmayı başarmıştır. İzmir merkezli kurulan şirket kısa zamanda önce ulusal pazarda yayılmış ve birçok şehirde bayilikler açmıştır, ardından global piyasalara yönelen firma yurtdışı şubeleri açmaya başlamıştır. BayDöner’in asıl başarısı alışveriş merkezi ve işlek caddelerde fast food zincirlerine ve pizza, hamburger gibi ürünlerine karşı verdiği mücadeledir. BayDöner karlı iş fikirleri arayan girişimciler için bayilik vermektedir. BayDöner bayilik şartları nelerdir?

Baydöner Bayilik Şartları Nelerdir ?

Gıda sektörü kaliteli ürün olduğunda her dönemde yüksek kar getirebilecek bir sektördür. BayDöner gibi markalaşmış bir firmanın altında ise karlı bir iş potansiyeli taşır. 2006 yılında kurulan firma ulusal piyasada hızla yaygınlaşmıştır. Daha sonra global piyasalara giriş yapmıştır. Asıl hedeflenen amaç ise franchise sistem ile Türk Devletleri, Rusya, Avrupa gibi pek çok bölgeye açılmaktır. Karlı iş fikirleri arayan girişimciler BayDöner bayilik şartları hakkında bilgi aramaktadır. BayDöner bayilik vermek için girişimci, üretken ve disiplinli bireyler aramaktadır. Bayilik sözleşmesi için 50 bin dolar + KDV, restoran açma için ise 250 bin dolar + KDV talep etmektedir. Sözleşme 10 yıl için yapılır ve sözleşme süresince her ay %2 reklam payı ve %5 sabit bayilik ödemesi talep edilir. Dekorasyon firma tarafından belirlenir. Bunların yanında restoranın konumu, fiziksel özellikleri gibi yanları da önemlidir.

Restoranın Konumu

 Gıda sektöründe rekabetin içinde kalmak isteyen bir firma yoğun noktalarda restoranlar kurmaya dikkat eder. Bu doğrultuda BayDöner bayilik şartları içerisinde konum büyük önem taşır. İstenilen konum işlek bir cadde veya alışveriş merkezi içerisinde yer almasıdır. Geniş bir alana sahip olması istenilen restoranın otoparkı olması da tercih edilmesini kolaylaştırır. Eğer bayilik başvurusu yapmayı düşünüyorsanız, Genel Müdür Bülent Polat’a bulentpolat@baydoner.com mail adresi ile ulaşabilirsiniz. Ya da 0232 464 42 35 numaralı telefonu tuşlayarak BayDöner ile iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Restoranların konumu neye göre belirlenir?

Restoranlar yoğun ve işlek bölgelere kurulur, böylece müşteri kitlesine kolayca ulaşılır. Diğer yandan otoparkı olan mekanlar veya alışveriş merkezleri tercih edilir.

BayDöner’in fast food zincirleri karşısında rekabet durumu nedir?

BayDöner firması büyük fast food zincirleri ve yöresel mekanlara karşılık başarılı bir çizgi takip etmektedir. Anadolu’nun kendine has yemeğini markalaştırarak ön plana çıkarmıştır.

Etiketler

Hamdi

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı