FinansMAX

Axess Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Axess Akbank tarafından müşterilerine tanınan bir kredi kartıdır. Axess sadece bir kredi kartı değil bize fırsatlar dünyasının kapısını açan bir kapıdır aynı zamanda. Axess kredi kartımızla fatura ödemelerinizi yapabilir, çeşitli mağaza ve marketlerde avantajlı bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız her harcama sonrası da chip para kazanırsınız. Kazandığınız chip paraları biriktirebilir veya isterseniz bir sonraki alışverişinizde de kullanılabilirsiniz. Şimdi Axess’li olmak ise çok kolay. Aklınıza takılan sorular için ve Axess‘li olmak için bilgi almak isterseniz Axess müşteri hizmetleri direk bağlanma hattını arayıp her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

 Axess Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, İletişim Kanalları

Axess’in bu fırsatlarla dolu dünyasında herhangi bir sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunlarınıza çok kısa sürede çare bulabilirsiniz. Bunun birçok vardır. Bunlar e-posta yoluyla ulaşmak, Axess WhatsApp numarası ile ulaşmak, sitemizde yer alan formları doldurarak ulaşmak, size en yakın olan bir Akbank şubesine gitmek, internet şubesine girmek, cep mobil uygulamamıza girmek ve Akbank Axess Müşteri Hizmetlerini aramak olabilir. Axess müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası 0 850 222 25 25 nolu telefondur.

Axess Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda vermiş olduğumuz bu çözüm yollarından bahsettik. Fakat acil bir işiniz olduğunda bu sorununuza hemen çözüm bulmak için Axess müşteri hizmetleri direk bağlanma yolunu kullanmalısınız. Bu durum sizi hiç bekletmeden direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanıp sorununuzu çözmenizi sağlar. Bu işlem kayıp çalıntı gibi durumlarda çok işinize yarayabilir. Bu işlemi gerçekleştirmek için yapmanız gereken ise 444 25 24 nolu telefon numarasından Akbank müşteri hizmetlerine ulaşıp önce 2 tuşuna basıp TC. Kimlik numaranızı ve ardından kart şifrenizi tuşlayın bu işlemden sonra 2 tuşuna basın ve hiç beklemeden en kısa sürede müşteri temsilcisine ulaşmış olacaksınız.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: