Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılan alışveriş son dönemlerde hızla artmıştır. Covid-19 salgını ise henüz e-ticaret ile tanışmayan birçok kişiyi kullanıcı haline getirmeyi başarmıştır. Böylece bu ürünleri taşımak adına kargo şirketleri de yeni atılımlar yaparak bu karlı işe ortak olmak istemiştir. Aras Kargo Türkiye piyasasında önemli bir firma olarak hizmet vermektedir. Rekabet ortamında ise rakiplerine göre daha avantajlı bir konum kazanmak adına yeni adımlar atmıştır. Kargolar beklenilirken akla gelen en uygun sorulara cevap vermek için Aras Kargo Müşteri Hizmetleri direk bağlanma hizmeti kullanıma sunulmuştur. Bu hizmetle kargo gönderirken veya alırken artık öğrenmek istediğiniz bilgilere çok daha hızlı ulaşabilirsiniz veya bir sorun yaşandığında hızlı bir şekilde firmaya aktarırsınız.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma ve İletişim

Aras Kargo çağrı merkezi 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. Siz de herhangi bir sorun yaşadığınızda veya bir konu hakkında doğru ve eksiksiz bilgiye ulaşmak istediğinizde 444 25 52 numarasını tuşlayarak en kısa yoldan Aras Kargo firması ile iletişime geçersiniz. Çağrı merkezi iletişimin en kolay yolu olsa da çağrı merkezi üzerinden yapılacak Aras Kargo Müşteri Hizmetleri direk bağlanma bu yolun da en kısa seçeneğidir. Müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 444 25 52 numarasını arayın ve daha sonra sesli komutun bitmesini bekleyip “0”ı tuşlayın böylece saniyeler içerisinde Aras Kargo’nun müşteri ilişkileri departmanı ile görüşme sağlayabilir ve istediğiniz bilgiyi öğrenebilir ya da sorunu iletebilirsiniz. Firma mümkün olan en kısa sürede bu sorunu çözmek için elinden geleni yaparak sizin aldığınız hizmetten memnun kalmanız için çaba harcayacaktır.

Aras Kargo Evde Kal Türkiyem Kampanyası

Pandemi döneminde oluşan yeni koşullarda kargo firmalarına büyük bir görev düşmüştür. Bu süreçte Aras Kargo Müşteri Hizmetleri direk bağlanma ile müşterilerinin sorunlarıyla hızlı bir şekilde ilgilenen Aras Kargo başka bir kampanyaya daha imza atmıştır. Evde Kal Türkiyem kampanyası kapsamında firma 65 yaş üstü vatandaşların kargolarını ücretsiz şekilde taşımıştır. Bununla birlikte Aras Kargo talep edildiğinde kargonuzu evinizden teslim alarak istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri direk bağlanma müşterilere nasıl bir kolaylık sağlar?

Müşteriler bu yöntem ile hızlı bir şekilde temsilcilerle görüşür ve sorunlarına çözüm bulur. Çünkü normal şartlarda kargo şirketlerinin müşteri hizmetleri yoğun olduğu için iletişime geçmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Gerekli durumlarda Aras Kargo ile nasıl iletişime geçebilirim?

Aras kargo ile bilgi alma, kargonuzu sorgulama, kargo takibi veya yaşadığınız bir sorun sebebiyle görüşmeniz gerekebilir. Bu işlemlerin bir bölümünü örneğin kargo takibi veya sorgulaması gibi olanları web sitesi (www.araskargo.com.tr) üzerinden halletmeniz çok daha kolay olacaktır. Eğer bir sorun veya şikayet gibi bir durum varsa çağrı merkezine ulaşarak bunu bildirmenizi tavsiye ederiz.
Çağrı merkezi: 444 25 52.

Etiketler

Hamdi

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı