FinansMAX

Anket Doldurarak Ayda 10.000 TL Kazanın

Anket Doldurarak Ayda 10.000 TL Kazanın

Anket Doldurarak Para Kazan

Anket Doldurarak Ayda 10.000 TL Kazanın,anket doldurma siteleri, anket doldurarak para kazanma siteleri, anket doldurarak nasıl para kazanılır.Kolay para kazanmak isteyenler için adeta mükemmel bir iş olan anket doldurma işi ile sizde bilgisayar başında oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.Sadece birkaç tıklama ile erişebileceğiniz bu sitelere kayıt olabilir ve karşınıza gelen anketleri doldurarak oturduğunuz yerden ayda ortalama 10.000 tl para kazanabilirsiniz.

Anket doldur para kazan sitelerin çalışma mantığı şudur; ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler veya halk oylaması yaptırmak isteyen firmalar anket doldurma siteleri aracılığı ile anketlerini paylaşır.Bu anketler sisteme üye olan ve belirli kriterleri sağlayan kişilere sunulur.Bazı anketlerde gençlerin fikri öğrenilmek istendiği için o anketler sadece gençlere sunulur.Ardından anketi siz doldurarak tamamlarsınız ve anket şirketi bu anket için anket doldurma siteleri 50 lira öderken bu miktarın 30 lirası size ödenir.Böylece bir anket doldurma ile 30 lira kazanabilirsiniz.

Anket Doldur Para Kazan

Anket Doldurarak Ayda 10.000 TL Kazanın Ek gelir kazanmak isteyen birçok kişi anket siteleri ile çalışarak her ay ciddi gelirler elde ediyor.Bir kişi günde 2 saat anket doldurarak yaklaşık 20 anket doldurabilir ve bu anketler sayesinde 2 saatte en az 200 tl para kazanabilir.Biz anket doldurma başına 10 tl olarak hesapladık ancak birçok anket sitesi doldurulan her anket için 100 liraya varan cazip ücretler ödemektedir.

Genellikle anket doldur para kazan siteleri güvenilirdir. Bu siteler resmi firmalar ile çalışarak kurulduğu için kendilerine olan güvenleri sarsmamak adına müşterilerine ödemelerde problem yaşatmaz ve memnuniyeti üst seviyede tutmaktadırlar.Zaten genellikle anket doldurarak para kazan işi yapanlar güvenilir buldukları siteyi arkadaşlarına tavsiye ettikleri için bu sayede büyürler ve gelişirler.

Anket Doldurarak Ayda 10.000 TL Kazanın

 

 

 

 

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

Anket doldurarak para kazanmak isteyenler bu işe başlarken bilindik siteleri tercih etmelerinde fayda vardır.Sistemin çalışma mantığını ve anket doldurma sitelerinin size neye göre anket sunduğunu anlayana kadar birkaç sitede deneme yapabilirsiniz.Genellikle en çok anket verilen kişilerin yaş aralığı 20-30 yaş aralığındadır.Kadınlar erkeklere göre daha fazla anket teklifi alırlar.Yüksek öğrenim görmüş kişilere verilen anketler lise mezunu kişilere teklif edilen anketlere göre çok daha yüksek ücretler vermektedir.

Bizim tavsiye ettiğimiz paralı anket veren siteler aşağıdaki gibidir.Bu siteler sürekli güncellenmekte ve müşteri memnuniyetine göre sıralanmaktadır.İnternetten para kazanma arayışında olanların en çok ziyaret ettiği anket doldur para kazan siteleri hakkında daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz aklınızdaki soruları bize iletebilirsiniz.

 

Anket Doldurarak Aylık Ortalama Ne Kadar Kazanç Elde Edersiniz?

Anket doldurarak elde edeceğiniz aylık ortalama kazanç miktarı harcadığınız emek ve zamanla doğru orantılı olacaktır.

  • Ek gelir elde etmek isteyen ve günlük 1 saatini anket doldurma işine ayıran bir kişi için aylık ortalama kazanç hesabı

Anket sitelerinden ödemelerinizi alabilmeniz için bazı puanları toplamanız ve alt limit miktarına ulaşmanız gerekmektedir. Anket başına 10 puan ve 0,05 puan kazanabilirsiniz. Genel olarak ulaşmanız gereken limitler anket başına kazandığınız puan ve para miktarıyla orantılı olarak belirlenir. Bu tür bir örnek içinse ortalama 50 dolar’a ve 1000 anket puanına ulaşmanız beklenmektedir. Günde ortalama 2 anket size ulaştırılır ve 3 ayda 50 dolar limitine ulaşabilirsiniz. Ayda 16 dolar yani 134 lira para kazanmanız anlamına gelir.

Kimileri için bu uğraşmaya değmeyecek bir iştir. Birçok anket doldurma sitesi için örnekte verdiğimiz miktarlardan daha az kazanmanız maalesef ki mümkündür. Ancak bazen de daha fazlasını kazanabilirsiniz. Burada belirleyici olan sadece kişinin beklentisi ve bu beklenti doğrultusunda harcayacağı emektir. Anket doldurarak çok iyi bir yan gelir sağlayanlar olduğu gibi sistemden hiç hoşlanmayan ve saatlerinin sömürüldüğünü düşünen kullanıcılar da vardır.

  • Anket doldurma işine günlük 7-8 saatini ayıran bir kişi için aylık ortalama kazanç hesabı:

Anket doldurmak kimileri için de günde 7-8 saat harcayarak tam manasıyla bir gelir kapısı olarak görülmektedir. Bu kadar mesai harcayan bir kişi çok sayıda siteye üye olmuş demektir. Bu sitelere referans yöntemiyle de çok sayıda üye kazandırmış olması muhtemeldir. Referans sisteminde belli bir sayıya ulaşıldığında siz hiç anket doldurmasanız bile aylık yaklaşık 100 dolara yakın gelir elde etmeniz mümkündür. Anket sitelerinde mesai harcadıkça seviyeniz de giderek artacaktır. Bu da doğrudan anket başına kazandığınız miktarı etkiler. Anket başına 20 dolar gibi bir miktara ulaşabilirsiniz. Bu tür bir çalışma sistemi ile aylık 1500-2000 dolar gelir elde etmek mümkündür.

Etiketler: