FinansMAX

Alternatif Bank Kış Kredisi Kampanyası

Alternatif Bank Kış Kredisi Kampanyası

2021 yılının başından itibaren tüm bankalarda faiz oranlarında ki artış her geçen gün devam ediyor. Alternatif bank müşterilerine düşük faiz oranlı kredi desteği sağlıyor. Kış kredisi kampanyası olarak bilinen bu kredi kampanyasından hemen hemen herkes faydalanabilir. Alternatif bankın sunmuş olduğu düşük faizli bu kredi en fazla 36 ay vade ile alınabiliyor.

10.000 TL olarak çekilebilen bu kredinin geri ödeme taksit tutarı yaklaşık olarak faiz ile birlikte 144 TL’dir. Kış mevsiminin yaklaşması ile birlikte oluşabilecek artı maliyetleri düşük oranlı kredi desteği ile karşılayabilirsiniz. Covid-19 salgını nedeni ile zor durumda kalan kişiler için büyük avantaj olan bu kredi desteğinden faydalanabilir ve sizlere en yakın alternatif bank şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Alternatif Bank Kış Kredisi Kampanyası Özellikleri

Alternatif bankasının müşterilerine sunmuş olduğu kış kredisi kampanyasından dilediğiniz zaman başvuruda bulunarak faydalanabilirsiniz. Kış kredisi için belirlenen faiz oranları 1.60’tır. Ancak sizler kredi tutarında ya da vadede herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz faiz oranlarında artış söz konusu olabilir.

12 ay vade ile kış kredisi kampanyasından faydalanmak isterseniz belirlenecek tutar 1.64’tür. 24 ay vadeli olarak kış kredisi kullanmak isterseniz belirlenen faiz oranı 1.64’tür. 36 ay vadeli olarak belirlenen kış kredisinde ise belirlenen faiz oranı 1.60’tır. 36 ay vadede aylık ödemelerde herhangi bir güçlük yaşamadan dilediğiniz gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nereye Yapılır? Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?

Alternatif bank kış kredisi kampanyasından yararlanmak için Alternatif bank internet siteleri, sizlere en yakın banka şubeleri ya da direkt olarak ATM üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi için sizlere banka aracılığı ile başvuru formu gönderilir. Bu başvuru formlarında örnek bir kredi ödeme tablosu bulunur ve onayınız dahilinde talep ettiğiniz kredi tutarı direkt olarak hesabınıza geçer. Kış kredisi alabilmek için belirlenen birtakım şartlar vardır. Bunlar şu şekildedir;

  • Kredi alabilmek için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir.
  • Ödemelerinizi aylık olarak yapabileceğinize dair düzenli gelir belgenizi ve maaş bordronuzu banka ile paylaşmanız gerekir.
  • Sicil kaydının temiz olması ve kredi notunun düşük olmaması kredi kullanabilmeniz için önemli bir etkendir.