FinansMAX

Allianz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Allianz şirketi dünyanın en köklü ve en büyük sigorta şirketlerinden birisidir. Yüz yılı aşkın süredir hizmet veren firma dünya genelinde 70 farklı ülkeye yayılmayı başarmıştır. Bu ülkelerde binlerce şubesi ve on binlerce çalışanı vardır. Verdiği hizmet ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle birlikte firma müşterilerinden tam not almıştır. Hizmet aldığınız sürelerde eğer bir sorun olursa firmaya en kısa sürede ulaşmak için Allianz Müşteri Hizmetleri direk bağlanma ile ulaşabilirsiniz.

Allianz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, İletişim Kanalları

Allianz firması bir sigorta devi olarak sektörde öncü ve lider bir firma pozisyonundadır. Firma müşteri memnuniyetine büyük emek vermiş ve bu sayede bugüne kadar gücünü korumayı başarabilmiştir. Eğer firma ile ilgili bir sorun, şikayetiniz olursa ya da bilgi almak isterseniz, bir talebiniz olacaksa firmaya ulaşmanız gerekir. Allianz Müşteri Hizmetleri direk bağlanma dışında birçok farklı yol vardır. Firmaya ulaşmak için e-posta, çağrı merkezi ya da çeşitli sosyal medya hesapları ile ulaşabilirsiniz.

Tel: 0850 399 99 99

E-posta: info@allianz.com.tr

Web sitesi: www.allianz.com.tr

Allianz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Allianz firması sizin onlara ulaşabilmeniz için pek çok iletişim yolunu aktif olarak kullanırlar. Ancak eğer acil bir işiniz varsa zaman kaybetmeden müşteri hizmetlerini arayınız. Allianz Müşteri Hizmetleri direk bağlanma ile en kolay yoldan ve hızlı, pratik bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sorun, şikayet, talep veya bilgi alma durumunda vakit kaybetmeden 0850 399 99 99 numarasını arayın ve hemen sorunu halledin.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: