FinansMAX

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Albaraka Türk bankası uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteriyor. Bankanın diğerlerine göre ayırt edici bir özelliği var o da faizsiz bankacılık politikasını takip eden bir katılım bankası olması. Banka Türkiye genelinde 200’den fazla şubeye sahip şuan için ve dönem dönem yeni şubeler açılıyor. Tabi ki her geçen gün de bankanın müşteri sayısında artışlar oluyor. Müşteri sayısı artarken siz de bir banka müşterisi olarak bir sorun yaşarsanız ya da bir işlem için bankaya ulaşmak isterseniz, yoğun müşteri hizmetleri trafiğine gireceksiniz. Ama uzun süre beklemek istemiyorsanız Albaraka Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma ile hızlı bir şekilde görüşme sağlayabilirsiniz.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, İletişim Kanalları

Albaraka Türk bankasının bir müşterisi olarak gerekli durumlarda nasıl bankanıza ulaşabilirsiniz hep beraber bakalım. Birçok farklı yol var kullanabileceğiniz, e-posta göndermek, internet bankacılığı kullanmak, mobil bankacılık uygulaması ve telefon bankacılığı gibi. Telefon bankacılığında hem yurt dışı hem de yurtiçi numaraları var. Ancak eğer ulaşma isteme nedeniniz acil bir konuysa en kısa yoldan ulaşmak için Albaraka Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma kullanınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezini aradıktan sonra “0”ı tuşlamanız yeterli olacaktır.

Tel bireysel: 0850 222 56 66 / 444 56 66

Tel kurumsal: 0850 222 55 56

Tel yurt dışı: +90 216 444 56 66

Albaraka Türk Telefon Bankacılığı

Albaraka Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma ile işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğinizi ifade etmiştik. Ayrıca bunun yanında telefon bankacılığı ile birçok işlemi yerine getirebilirsiniz. Çağrı merkezi numarasıyla yurtiçi ve yurtdışı neredeyse tüm noktalarda Albaraka’ya ulaşabilirsiniz. Alo Albaraka’yı arayarak ATM kartınız için şifre belirleyebilir, kart yenileyebilir, kartınızı işleme kapatabilir ve işlem kayıtlarınızın incelenmesini talep edebilirsiniz. Döviz işlemlerinizi bu numaralar üzerinden yapabilirsiniz, hesap açtırabilir ve ekstre düzenlemesini talep edebilirsiniz. EFT, havale ve virman ile para transferi talimatı verebilir, fatura ve kurumlar için ödemeler yapabilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: