FinansMAX

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Akbank müşteri hizmetlerine bağlanma.Birçok kişinin merak ettiği akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını bu makalemizde sizler ile paylaşıyoruz.Acil durumlarda veya hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğinizde çok uzun süre sesli yanıt sisteminde beklemekten sıkılanlar için çözümler sunacağız.

Eğer sizde çok uzun süre müşteri hizmetlerine beklemek istemiyorsanız akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma isimli yazımızı okuyarak  artık daha hızlı bağlantı sağlayabilirsiniz.

Akbank bankası Türkiye’de yaklaşık 100 yıllık bir tarihe sahip orta-büyük ölçekli bankalardan biridir.Kredi ve kredi kartı kullandırma amacıyla insanlara parasal destek veren hizmetlerden biri olan akbank ülke genelinde 10 milyon civarında bir müşteriye sahiptir.

1948 yılından itibaren faaliyet gösteren akbank ilk kurulduğunda sadece pamuk üreticilerine maddi destek verme amacına sahip bir bankaydı.Hacı Ömer sabancının sahibi olduğu akbank kısa sürede büyük gelişmeler göstererek türkiye nin lider bankalarından biri konumuna ulaştı.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yolları 

Bankacılık hızlı ülkemizde gelişiyor ve teknoloji olarak artık müşterine daha kolay ve daha hızlı çözümler üreterek destekler veriyor.Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan banka her ne kadar kaliteli hizmet verse de acil durumlarda müşteri hizmetlerine daha hızlı bağlanmak isteyenleri sesli yanıt sisteminde çok uzun süreler bekleterek mağdur etmektedir.

Bu problemi aşarak müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyen insanlar google da  akbank müşteri hizmetlerine kolay bağlanma , akbank müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma gibi kelimeleri arayarak sayfamıza ulaşmaktadırlar.Bizlerde bu sorunlarınıza çözüm üretmek adına akbank ile görüştük ve nasıl akbank müşteri hizmetlerine daha hızlı bağlanabiliriz bunların yolunu öğrendik.Sizler için aşağıda akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerini paylaşıyoruz.

YÖNTEM – 1

  • Bankanın çağrı merkezi numarası olan 444 25 25 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine ulaşıyoruz.
  • Burada telesekreter konuşmaya başlayacak siz 4 tuşuna basarak devam ediniz.
  • Ardından 11 haneden oluşan tc kimlik numaranızı veya kredi kartınızı numaranızı tuşlamanızı isteyecek.Akbank hesabınıza ait olan tc kimlik numarası veya kart numarasını tuşlayarak devam edin.
  • Sizden banka hesabınıza ait kartınızın veya kredi kartınızın 4 haneli şifresini istenilecek girerek devam edin.
  • Daha sonra sizi müşteri hizmetlerine bağlıyorum sesini duyacaksınız ve akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmış olacaksınız.

Yöntem – 2

Eğer kredi kartınız yoksa veya banka kartınız yoksa ve müşteri hizmetlerine daha hızlı bağlanmak istiyorsanız bu yöntemimizi uygulayın.

  • Yine akbank müşteri hizmetleri numarasını yani 444 25 25 numarasını arayınız.
  • İlk  olarak 4 tuşuna ve 2  tuşuna basarak devam edin.
  • Sesli yanıt sistemi tamamlandıktan sonra  0 tuşuna ve  tekrar  0 tuşuna basınız.

Kısa bir süre sonra akbank müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.Bu makalemizde sizler için araştırmış olduğumuz akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını araştırdık ve makalemizde paylaştık.Umarım anlaşılır bir dille yazmışızdır.Bize destek olmak için yukarıda bulunan Değerlendir butonu ile yazımızı puanlayabilir ve yorum atarak destek olabilirsiniz.

 

Etiketler: