FinansMAX

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bankalara kredi başvurusunda bulunmak isterseniz size ilk tavsiye ettiğimiz banka muhakkak ki Akbank olacaktır.Kolay ve hızlı kredi kartı başvuru süreci sayesinde anında onaylı akbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.Yapacağınız kart başvurusu çok kısa süre içerisinde onaylanacaktır.

Akbank kredi kartı başvurusu; Banka’nın tüm şubelerinden, İnternet üzerinden, 444 25 25 numaralı çağrı merkezinden, AXESS yazıp 5990’a sms ile yapılabilir. Kredi notunuza, gelir durumunuza ve başvuru yaptığınız karta göre bankanın uygun gördüğü limite kadar size uygun kredi kartını alabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Axess kredi kartları 500 liraya varana kadar chip para puan fırsatı sunuyor. Aşağıdaki linki tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu doldurarak İnternet’ten başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartı başvurunuz kısa sürede sonuçlanacaktır.

https://webapp.akbank.com/Direkt-Kredi-Karti/EntryPoint.aspx

Akbank Aidatsız Free Kredi Kartı

Aidatsız, kefilsiz indirim ve taksit imkânlarından yararlanmada için Free Kredi Kartı birçok avantaj sağlıyor. Günümüzde bankaların aidat ücreti adı altında yüksek miktarda kredi kartı kullanım ücreti aldığı bu zamanda aidatsız kredi kartlarına yoğun bir talep var.Akbank aidatsız kredi kartları sizi bu aidat ücretlerini ödemekten kurtarabilir.Başvurmak için aşağıdaki linke tıkladıktan sonra aidarsız akbank kredi kartı başvuru formunu doldurun.

https://www.kartfree.com/free/hemen-basvur

Öğrenci için Akbank Exi26 Kredi Kartı Başvurusu

İlk yıl yıllık aidat almayan Akbank Exi26 kredi kartı, yılda 31 liraya hizmet sağlıyor. Değeri 1 lira olan chip para puanından, taksitli ve indirimli satışlarından faydalanmak için 18 ile 26 yaş arasında bir öğrenci olmanız gerekiyor.

Aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra ayrıntılı bilgiye ulaşabilir, sağ tarafta bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak ise Exi26’ya sahip olabilirsiniz.

https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Axess-Exi-26.aspx

Öğrenci için Axess Kampüs Modu

Axess kredi kartına sahip 18 ila 30 yaşındaki bir öğrenci telefonundaki Axess Mobil uygulamasıyla kartını Kampüs Modu’na dönüştürebilir. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

https://www.axess.com.tr/axess-mobil/

Kampüs Modu’na sahip olanlar ücretsiz taksitlerden, alışveriş indirimlerinden, chip para puanından yararlanabiliyor. Üstelik ilk yıl aidat alınmıyor. Kampüs Modu kampyanyasının ayrıntılarına linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanya/8/3470/kampus-modu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Günümüzdeki kredi kartı başvurusu gün içinde sonuçlanır ancak başvurunuz geciktiğiyse İnternet bankacılığından başvuru durumunu hemen öğrenebilirsiniz. Başvurunuz onayladıysanız kartınızın hazır olup olmadığını, kuryede ise hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, bireysel kredi başvurusu yaptıysanız başvurunuzun hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Akbank Direkt İnternet bankacılığından başvuru ve kart durumunu sorgulama işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra Müşteri numaranızı ya da T.C. Kimlik Numaranızı ardından Akbank Direkt şirenizi giriniz.

Şifreniz yoksa altta yer alan “Şifremi Unuttum” butonuna tıkladıktan sonraki formu doldurarak saklamanızı önerdiğim şifrenizi edinebilirsiniz.

https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?CREDITDETAIL

Etiketler: