FinansMAX

Akbank IBAN Numarası Nasıl Öğrenilir ?

Akbank iban öğrenme, akbank iban numarası öğrenme.Akbank müşterileri para transfer işlemlerinde ihtiyaç duyduğu IBAN numarasını birçok alternatif yöntem ile kolayca öğrenebilir.Dilerseniz telefonunuzdan 1 sms atarak öğrenebilir dilerseniz bilgisayarınızdan birkaç tıklama ile öğrenebilirsiniz.

Sizler için iban sorgulama yapabileceğiniz basit yöntemleri aşağıda listeledik.

Akbank IBAN Öğrenme Yöntemleri

Güncel olarak aşağıdaki yöntemler ile Akbank hesabınıza ait IBAN numarasını öğrenebilirsiniz.Bu yöntemler tamamen ücretsiz olmakta ve sizden herhangi bir ücret kesilmemektedir. Detaylı kılavuzu ise makalenin devamında görebilirsiniz.

  • Online Bankacılık
  • ATM
  • Mobil Bankacılık
  • SMS

Yukarıda listelediğimiz yöntemler ile kolayca hesap detaylarınızın tamamını öğrenebilirsiniz.Bu yöntemleri nasıl kullanabileceğinizden emin değilseniz aşağıda size kılavuz size yol gösterici olabilir.Böylece hesabınıza ait iban no öğrenme işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Akbank Online İşlemlerden IBAN Öğrenme

Bilgisayarınızdan veya interneti kullanabileceğiniz herhangi bir bilgisayar yada telefon ile bu yöntemi kullanabilirsiniz.Hemen Akbank websayfasına erişim sağlayarak sağ üst köşedeki online işlemler sayfasına gidiniz.

Bu alanda sizden banka online işlemlere giriş bilgileriniz istenecektir.Kolayca bu bilgiler ile sisteme giriş yaparak anasayfaya ulaşabilirsiniz.Karşınıza gelen ekranda bankacılık ile ilgili tüm işlemleri yapabileceğiniz bir menü sizi karşılayacaktır.Bu alanda “Hesaplarım” seçeneğine tıklayarak vadesiz TL hesaplarınızı görüntüleyeceğiniz sayfaya ulaşın.

Karşılaştığınız sayfadaki hesaplardan IBAN bilgisini öğrenmek istediğiniz hesabınızı işaretleyin ve hesap bilgilerini görüntüle butonuna basın.İşlem bu kadar , işte karşınızda Akbank hesabınızın iban bilgileri.

Akbank ATM’den IBAN Öğrenme

Herhangi bir Akbank ATM cihazına giderek kartınızı yerleştiriniz.Ardından kart şifrenizi tuşlayarak akbank hesabınızı yönetebileceğiniz ana işlem menüsüne erişin.Bu ekranda sırası ile “Hesaplarım >Vadesiz TL Hesaplarım > Hesap Detaylarını Görüntüle” yolunu izleyerek kolayca IBAN sorgulaması yapabilir ve ATM ile öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir problem yaşamanız durumunda aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Akbank Mobil Bankacılık İle IBAN Öğrenme

Mobil bankacılık ile hesap detaylarınızı ve iban numarası bilgilerini görüntüleyebilmeniz için Akbank Direkt uygulamasını indiriniz.Online işlemlerde kullandığınız şifrenizi ve TC kimlik numarası ile uygulamaya giriş  yapınız.

Sol tarafta bulunan menüde “Tüm İşlemler > Hesaplarım ” diyerek Akbank IBAN no öğrenme yapmak istediğiniz hesabınızı seçiniz.Ardından ilerle butonuna basarak iban numaranızı öğrenebilirsiniz.

Akbank  SMS İle IBAN Öğrenme

Şuan için sms ile IBAN Sorgulama aktif değildir.Akbank bu yöntemi yeniden devreye aldığınızda size duyuru yapacağımızdan ve bu makaleyi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Şuan için yukarıdaki adımları kullanarak Akbank IBAN numaranızı öğrenebilir ve para transfer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.Bu yöntemlere ek olarak tüm Akbank şubelerinden ve müşteri hizmetlerinizden de hesaplarınız ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Etiketler: