FinansMAX

Akbank Borç Kapatma Kredisi 2020 ( Tüm Detaylar )

Akbank Borç Kapatma Kredisi.Farklı bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı akbank borç kapatma kredisi ile kolayca akbank a taşıyabilirsiniz.

Oldukça basit bir yöntem olan bu kredi hizmeti ile başka bankalarda kullandığınız kredilerinizi tek bir bankada uygun faiz oranları ile birleştirebilirsiniz.Kredi borç transferi olarak ta bilinen bu yöntemi nasıl kullanabileceğinizi ve akbank borç kapatma kredisinden kimlerin yararlanabileceği hakkında bilgileri bu makalemizde paylaşacağız.

Akbank Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir ?

Öncelikle eğer bu kredi türünü kullanmak istiyorsanız daha önce kara listeye girmemiş olmalı ve tüm kredilerinizi zamanında ödüyor olmalısınız.Borç kapatma kredisi kullanarak bu borçlarınızı ödeyebilmeniz için diğer kredilerinizin farklı bankalarda olması gerekiyor.

Ayrıca kredi notunuzun yüksek olması bu krediyi alma ihtimalinizi arttıracaktır.Akbank borç kapatma kredisi kullanarak 48 aylık bir vade ile borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Akbank Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranları

Borç kapatma kredisi için faiz oranları kredi puanınıza göre farklılık göstermektedir.Eğer kredi notunuz iyi ise ve kredilerinizi zamanında ödüyorsanız 1.40 gibi bir faiz oranı ile bu kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Akbank Borç Kapatma Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bu kredi hizmetinde şuan için sadece şubeden destek alabilirsiniz.Şube ile yapacağınız görüşmede borç kapatma kredisi istediğinizi belirtirseniz müşteri temsilcileri size hızlıca yardımcı olacaktır.

Etiketler: