BankacılıkKredi Kartları

Aidatı Olmayan Ücretsiz Kredi Kartları

Bedava olan aidatsız kredi kartları kullanmak çok avantajlıdır. Taksit ve puan avantajlarını sunan ücretsiz kredi kartları müşterilerin ilgisini çekiyor.

Ülkemizde 2020 ile birlikte yaklaşık aktif 70 milyon kredi kartı bulunuyor. Kredi kartları bankaların müşterilerine sunduğu en önemli finansal enstrüman olmaya devam ediyor. Bireysel ve ticari kullanıcılar için oldukça büyük avantajlar sunan kredi kartları, bankaların da önemli gelir kalemlerinden biri. Bankalar kredi kartlarından 100 ile 200 TL arası yıllık kullanım aidatı adı altında ücret alıyor. Mevcut kartları düşündüğümüzde yıllık 10 milyar TL civarından bir hizmet ücretinden bahsediyoruz diyebiliriz.

Bankalar ile müşterileri arasındaki en büyük anlaşmazlıkları da kredi kartı ücreti oluşturuyor. Milyonlarca kişi kart ücreti için bankayı arıyor ya da dava yoluna gidiyor. Hem zaman kaybı oluyor hem de anlaşmazlıklar derinleşiyor. Kredi kartı aidat iadesi alma ya da bankalarla uğraşarak THH üzerinden ücret iptali gibi yollara başvurmak yerine siz de aidatı olmayan ücretsiz kredi akortlarını kullanabilirsiniz. Böylece kredi kartlarının tüm avantajlarını hiçbir bedel ödemeden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

cretsiz kartlar
Aidat almayan bedava kredi kartları oldukça avantajlıdır.

2020 Yılı Ücretsiz Aidatsız Kredi Kartları

Aşağıda 2020 yılında ücreti almayan, aidat istemeyen ve herhangi bir kullanım parası talep etmeyen bankaları ve bu bankaların müşterilerine sunduğu kredi kartlarını görebilirsiniz. Siz de bu kartları alarak taksitli alışveriş ve puan toplama gibi finansal avantajları aidatsız şekilde hayatınızda katabilirsiniz.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]
TEB —–> Sadekart

AKBANK —–> Freekart

GARANTİ —–> Bonus Flexi

FİNANSBANK —–> Fixkart

KUVEYTTURK ——> Sağlamkart

TURKİYE FİNANS —–> Hapyzero

YAPI KRED ——–> Wordeko

ENPARA —–> Enpara Kredi Kartı [/box]

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Aidat olmayan kart var mı?

Evet bazı kredi kartlarının aidatı yoktur.

Aidatsız kartlarda hersey bedava mı?

Hayır, ek taksit almak, nakit avans çekmek gibi işlemler ücretlidir.

Aidatı olan kredi kartlarının ücretleri geri alınabilir mi?

Evet bankaya başvurup ücret iadesi isteyebilir ta da THH aracılığı ile dava açabilirsiniz.

Alpagu

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı